WOLONTARIAT

WOLONTARIAT

Pomaganie to nie tylko datki, to także po prostu czyjaś praca. Możesz nie mieć grosza, a i tak możesz nam pomóc.
Jak? Zostając domem tymczasowym lub wolontariuszem.
Wystarczy tylko chcieć… 

ZOSTAŃ DOMEM TYMCZASOWYM

Nie jesteśmy w stanie z różnych przyczyn umieścić wszystkich psów w płatnych hotelach. Ani nie są one za darmo, ani też nie są z gumy i miejsca w nich są policzone. Tymczasem psów wymagających pomocy jest coraz więcej :) Niektóre psy także nie odnajdują się w dużych stadach hotelowych, dla nich zwłaszcza dom tymczasowy jest wybawieniem. Jedyną szansą na poprawę losu. Przystankiem w drodze do domu stałego.

Dom tymczasowy to największy dar jaki można zrobić bezdomnemu psu. Dzięki domom tymczasowym możemy wyrywać psy ze schronisk. Dom tymczasowy zajmuje się psem jak własnym, karmi, wyprowadza na spacery, ale także socjalizuje i dba o leczenie. Poświęca swój czas, oddaje serce, po to aby potem przygotowanego do adopcji psiaka powierzyć w dobre ręce domu stałego. I móc pomóc kolejnemu … Dom tymczasowy to ważne ogniwo w procesie naszej walki z psim nieszczęściem.

Po umieszczeniu psa w domu tymczasowym Fundacja czuwa nad jego losem. Pokrywa koszty jego utrzymania, leczenia, pracy z behawiorystą jeśli jest to potrzebne. I szuka domu stałego. Jeśli więc masz w domu trochę miejsca i w sercu nieco więcej miłości, odrobinę czasu i wiele chęci by pomagać - nie zwlekaj, tylko napisz do nas i wypełnij ankietę :) Być może będzie to gest, który uratuje komuś życie. Ten ktoś czeka teraz w schronisku, a może na ulicy… marznie, jest głodny, nie ma bez Ciebie szans.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Nie byłoby tej fundacji, gdyby nie bezinteresowna, bezpłatna i bezcenna praca kilku osób. Każdy z nas robi co może i co potrafi.

Może Ty też mógłbyś coś zrobić by świat był lepszym miejscem?

Jeśli jesteś fotografem, grafikiem, psim behawiorystą, a może weterynarzem, prawnikiem, a nawet dziennikarzem :)  i możesz nam pomóc!

Napisz do nas i przekonaj się jak. Potrzebujemy różnorakiej pomocy.

A może po prostu masz trochę wolnego czasu, komputer i Internet? Dzięki tym trzem rzeczom można zrobić naprawdę dużo! Potrzebujemy stale osób do ogłaszania naszych psiaków w sieci. Nie trzeba wychodzić z domu!
Czekamy na Ciebie i na Twoje pomysły :) 

Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dane fundacji
Fundacja „Fundusz Migotkowy”
organizacja non profit
KRS: 0000691822
NIP: 5242838258
Regon: 368119374
Dane do wpłat
Fundacja "Fundusz Migotkowy"
Nr konta: 90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
IBAN: PL90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
SWIFT: BREXPLPWMBK
paypal: fundacja@funduszmigotkowy.org