JAK POMÓC

JAK POMÓC

„Nawet najmniejsza pomoc jest lepsza od wielkiego współczucia”

Jedną z głównych metod pomocy nam jest niewątpliwie WSPARCIE MATERIALNE.
Za naszą ciężką pracę nie pobieramy żadnego wynagrodzenia, jednak nasi podopieczni potrzebują środków na opłacenie hoteli, w których mogą bezpiecznie czekać na dom; opieki weterynaryjnej oraz kosztów utrzymania, takich jak na przykład karma. Nie mamy środków od państwa, ani żadnych dotacji, a wszystkie koszty naszej działalności pokrywamy z darowizn prywatnych darczyńców.
Aby nam pomóc możesz po prostu wpłacić grosz na utrzymanie zwierzaków czy to ogólnie czy wybranego przez siebie ulubieńca lub zakupić coś z potrzebnych im rzeczy i przesłać na wskazany przez nas adres. To ważne, aby przed wysyłką skontaktować się z nami i poprosić o adres, pod którym aktualnie przebywa dany podopieczny, któremu chcesz pomóc. Psiaki nasze bowiem znajdują się w kilku hotelach oraz domach tymczasowych na terenie całej Polski.

Dane do wpłat:
Fundacja "Fundusz Migotkowy"
Nr konta: 90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
IBAN: PL90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
SWIFT: BREXPLPWMBK
paypal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koniecznie z dopiskiem - darowizna

Jeśli nie masz czasu wypełniać tradycyjnego przelewu, możesz skorzystać z możliwości wykonania szybkiej wpłaty, wspierając jedną z naszych zbiórek lub też nasze cele statutowe za pośrednictwem platformy Ratujemy  Zwierzaki. Pamiętaj, że ten sposób płatności obarczony jest prowizją. 

 


 

 

 

Od teraz, kupując w swoich ulubionych sklepach, możesz też nam pomagać!

To bardzo proste. Wystarczy tylko, że wejdziesz do sklepu nie jak zazwyczaj, a wybierając go na
stronie Fani Mani :)
Najlepiej jak założysz tam wcześniej konto, do którego przypiszesz od razu Fundusz Migotkowy :)
Jeśli zainstalujesz sobie Przypominajkę (jedno kliknięcie), to nie musisz się już niczym martwić i wchodząc z danego komputera na jakikolwiek sklep, który wspiera Fani Mani, od razu zostaniesz o tym poinformowany. Tak samo działa to w telefonie.

Sklepy przekazują mały procent od Twoich zakupów na nasze konto czyli Ciebie to nic nie kosztuje, ale dla nas w skali miesiąca zmienia to naprawdę wiele! Może to na przykład uratować życie 1 psa...

Warto poświęcić 5 minut i założyć konto na Fani Mani :)
Prosimy, zrób to dla nas!

Zostań wirtualnym opiekunem
Jeśli nie możesz przygarnąć psa do swojego domu, a chciałbyś mieć tego namiastkę - przygarnij psa do swojego serca i zostań WIRTUALNYM OPIEKUNEM :)

Wirtualny opiekun to wspaniała instytucja, dzięki której tak naprawdę możemy działać, planować, zapewnić poczucie bezpieczeństwa naszym podopiecznym.

Na czym to polega?

Wybierasz sobie psiaka i ustawiasz stały przelew dla niego na dowolną kwotę co miesiąc. Nie ma minimalnej kwoty, liczy się każdy stały grosz, na jaki możemy liczyć. Może 5 zł nie zbawia świata, ale jeśli kilkadziesiąt osób ustawi taki przelew, my możemy opłacić co miesiąc hotel jednemu psu. Hotel, leczenie, karmę czy inne ważne rzeczy.

Jeden pies dzięki Wam – wirtualnym opiekunom – dostanie szansę na lepszy los. Tak powstał Fundusz Migotkowy – dzięki wirtualnym opiekunom, którzy wpłacając stale swoje darowizny pomagali kolejnym i kolejnym psom. Przez lata naszej działalności było ich naprawdę sporo – psich staruszków bez szans, chorych, przerażonych, które tylko dzięki takiej pomocy nie odeszły bezdomne.

Warto pomagać! Zostań wirtualnym opiekunem!

Dane do wpłat: Fundacja "Fundusz Migotkowy"
Nr konta: 90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
IBAN: PL90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
SWIFT: BREXPLPWMBK
paypal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koniecznie z dopiskiem - imię psa - wirtualny opiekun

Nie wiesz komu pomóc? ZOBACZ
Nakarm psa
Mamy pod opieką masę psiaków, z których każdy musi jeść. Na ogół są to starsze psy, chore, z których wiele ma specjalistyczną dietę. To się także stale zmienia. Dlatego jeśli chciałbyś nam pomóc kupując karmę – prosimy – napisz do nas. Powiemy Ci kto i jakiej karmy potrzebuje oraz na jaki adres ją przesłać.

Taka pomoc jest dla nas ogromnie ważna!

Karmę można zamówić w sklepie internetowym i skierować wysyłkę bezpośrednio do domu tymczasowego lub hoteliku.

To ważne, aby przed wysyłką skontaktować się z nami i poprosić o adres, pod którym aktualnie przebywa dany podopieczny, któremu chcesz pomóc. Psiaki nasze bowiem znajdują się w kilku hotelach oraz domach tymczasowych na terenie całej Polski.
Zrób prezent
Nasze psy na co dzień potrzebują bardzo wielu rzeczy. Przydają nam się obroże, smycze, szelki, kocyki, legowiska, zabawki, gryzaki, suplementy, obróżki foresto, obróżki antystresowe, Zylkene, podkłady, pieluszki i wiele innych akcesoriów…

Jeśli chciałbyś pomóc nam w ten sposób, napisz do nas i dowiedz się czego aktualnie nam potrzeba i dla jakiego psa. Chętnie Ci podpowiemy. Zakupów można dokonać w dowolnym sklepie i zamówić wysyłkę od razu na adres wybranego psiaka.

To ważne, aby przed wysyłką skontaktować się z nami i poprosić o adres, pod którym aktualnie przebywa dany podopieczny, któremu chcesz pomóc. Psiaki nasze bowiem znajdują się w kilku hotelach oraz domach tymczasowych na terenie całej Polski.
Zorganizuj swoją zbiórkę
Każdy może przejąć inicjatywę w pomaganiu. Ty też! :)

Masz urodziny? Zorganizuj dla nas zbiórkę na FB. To świetny sposób aby pomóc nam zarówno finansowo, jak tez w promocji Fundacji i jej celów statutowych.

A może bierzesz ślub? Poproś gości o karmę zamiast kwiatów.

Może dowiesz się który psiak np. nie ma jeszcze obróżki przeciw kleszczowej, a potem zrobisz zrzutkę na ten cel wśród kolegów z pracy?

Jest wiele sposobów pomocy. Zbiórki w gronie rodziny i znajomych są fantastycznym gestem w kierunku bezdomnych zwierzaków. Przy okazji szerzysz wiedzę o problemie bezdomności.

Pomagaj razem z nami :)
Zostań domem tymczasowym
Co to jest dom tymczasowy?

To dom czasem na chwilę, a czasem do końca psich dni. Dom, który potrafi ocalić życie.

Nie masz możliwości finansowych, aby przygarnąć kolejnego psa? Nic nie szkodzi! Z pomocą fundacji możesz uratować ich wiele. Bezdomne psiaki potrzebują gdzieś móc poczekać na swój docelowy dom. Tak powstała idea domów tymczasowych. Dom tymczasowy może liczyć na pokrycie kosztów utrzymania psa przez fundację.

Mając, tak jak my, pod opieką psie staruszki, nierasowe, często chore lub z traumą, wiemy, że wiele z nich nigdy nie znajdzie domu. W tej sytuacji chętnie wspieramy psiaka dożywotnio w domu tymczasowym. To lepsza opcja dla psich dziadków i okaleczonych psich duszyczek niż duże stado w hotelu. Prawdziwie domowe warunki mogą zdziałać cuda w leczeniu i socjalizacji psów po przejściach.

Możecie nam także pomóc podarowując konkretną rzecz jednemu z naszych podopiecznych za pośrednictwem portalu dlaSchroniska.pl prowadzonemu przez Fundację NaszeZoo.pl

Na platformie dlaSchroniska.pl każdy, kto chce pomóc bezdomnym psom i kotom, może w szybki i prosty sposób zakupić dla nich niezbędne produkty, a każde schronisko, które podjęło współpracę w ramach akcji, raz w miesiącu otrzymuje przesyłkę kurierską z wszystkimi zakupionymi przez internautów artykułami.

Dane fundacji
Fundacja „Fundusz Migotkowy”
organizacja non profit
KRS: 0000691822
NIP: 5242838258
Regon: 368119374
Dane do wpłat
Fundacja "Fundusz Migotkowy"
Nr konta: 90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
IBAN: PL90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
SWIFT: BREXPLPWMBK
paypal: fundacja@funduszmigotkowy.org