Z NAMI DO KOŃCA

MINI to mikro sunia i wielki włóczykij. Poznaliśmy ją wałęsającą się po pewnym miasteczku. Przychodziła do kościoła i płakała. Nie doczekała się jednak pomocy. Zabrało ją w końcu schronisko. Mini jest malutka, ale nie jest typem psa do noszenia na rękach i w torebce. To mała indywidualistka. Kontakt z człowiekiem i psami lubi na swoich zasadach. Ma ok 11 lat. Ma cudowny dom fundacyjny.

ANULKA ma ok 13 lat. 6 długich lat przesiedziała w ciężkim schronisku, a teraz od dwóch czeka na dom w hoteliku, gdzie dała się poznać jako niezwykle kochana i łagodna sunia. Jest ogromnym przytulasem i za kilka chwil na kolanach człowieka oddałaby wszystko. Anulka to malutka, ok 9 kg czarnulka o wzruszającym spojrzeniu, które łamie serce. Ma chore serduszko i bierze leki.

KABANOSIK to ok 11 letni i 10 kilogramowy pulpecik. Jest niewidomy, jednak bardzo ciężko to zauważyć, gdyż świetnie porusza się w swoim otoczeniu, biega, reaguje na każdy ruch opiekuna. Kabanosik jest przesłodkim kochanym przytulasem. Bardzo cierpi przez pobyt w dużym hotelowym stadzie, gdzie ciężko mu się przebić i doprosić o uwagę opiekuna. Kładzie się więc u stóp i wystawia brzuszek do głaskania każdemu napotkanemu człowiekowi, prosząc tak o czułość :)

KRECIK został znaleziony w rowie, w stanie wołającym o pomstę do nieba. Wychudzony, łysy, niewidomy i przerażony. Doprowadziliśmy staruszka do dobrej kondycji fizycznej, jednak jego kondycja psychiczna pozostawia nadal wiele do życzenia. Dom tymczasowy znosi wiele, ale Krecik raczej nie nadaje się do adopcji. Gryzie ze strachu, jest ciężki w obsłudze, załatwia się w domu i nie wychodzi poza teren ogródka.

ZORKA to sunia, która jest ofiarą ludzkiej nieroztropności. Z powodu braku sterylizacji do schroniska trafił na starość wrak psa. Pozornie radosna i pełna życia, ale z powodu nowotworu niewiele ją tego życia już czekało. Przebyła u nas ogromnie ciężką operację i ledwie przeżyła. Jest nadal psem specjalnej troski, który resztę życia powinien spędzić już tu gdzie jest. Wyjątkowo sympatyczna i kochana mimo tego, że sama od życia dostała niewiele.

BATAN przesiedział życie w schronisku. 9 długich lat swojego życia zmarnował za kratami zimnego boksu. Poznał tam ją – Anię. To ona zabrała na ostatnie dni chorego staruszka do domu. Batanek ma wiele starczych przypadłości, ale głównie cierpi na demencję. Potrzebuje spokoju i stabilizacji. Nie szukamy mu już nowego domu, musimy mu zapewnić godny koniec tam gdzie jest i gdzie czuje się bezpiecznie.

 

 

Dane fundacji
Fundacja „Fundusz Migotkowy”
organizacja non profit
KRS: 0000691822
NIP: 5242838258
Regon: 368119374
Dane do wpłat
Fundacja "Fundusz Migotkowy"
Nr konta: 90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
IBAN: PL90 1140 2004 0000 3402 7706 3818
SWIFT: BREXPLPWMBK
paypal: fundacja@funduszmigotkowy.org